O nás

Štěpán Horský

Štěpán má 27 let a ve svém mladém věku již stihl nasbírat mnoho různorodých zkušeností. Vystudoval obor politologie a i když byl jeho studijní obor zároveň i jeho velkou vášní, v současnosti se mu věnuje pouze ve volném čase a v pracovní oblasti se posunul jiným směrem.

Štěpán pracoval jako copywriter pro vícero webových portálů a zaměřoval se na různá témata. Postupem času se však vyprofiloval jako člověk, který se chce ve své profesní kariéře zabývat psaním o Česku a o dění v této zemi, a tak si u nás našel velmi dobré uplatnění.

Náš blog byl pro Štěpána velmi dobrou volbou, protože zde může využít své rozsáhlé znalosti v široké škále oblastí, mezi které patří jeho studijní obor politologie, no kromě toho i mnoho jiných, například sport, zejména fotbal a tenis, no také je velmi zkušený i v oblasti psaní o turistice a dalších tématech.

Štěpán se sportu a turistice věnuje i v soukromém životě, a tak má jistě co nabídnout. Mezi jeho největší vášně patří horolezectví, díky kterému i procestoval velký kus světa. Neleze však pouze v zahraničí, velmi dobře zná i místa na lezení v České republice a také o nich i rád píše.

Vzhledem k tomu, že náš blog se věnuje tématům týkajícím se Česka, určitě u nás uplatní i své vzdělání politologa. I to byl jeden z důvodů, proč se rozhodl, že se připojí k našemu autorskému týmu a bude psát články pro tento portál.

Štěpán má také i poměrně vysoké životní cíle, psaní se sice věnuje velmi rád a je v něm opravdu dobrý, no ve svém životě by se rád postupně propracoval k tomu, že bude jednou vést vlastní společnost, ideálně zaměřenou na marketingové služby. Je součástí našeho autorského týmu poměrně krátce, no již za tuto dobu se mu podařilo velmi dobře zapadnout do kolektivu a také si i vytvořit velmi dobré jméno jako autor.

Lucie Petříková

Lucie má 31 let a na našem portálu se věnuje psaní článků s různou tematikou. Lucie se vrátila do České republiky po poměrně dlouhém pobytu v zahraničí, více než 8 let žila, studovala na univerzitě a poté pracovala ve Francii. Po letech se však rozhodla, že se chce vrátit domů a v současnosti již více než rok žije v Česku.

Lucie studovala ekonomii a studia ji velmi bavily. Vždycky věděla, že se svým studijním oborem pravděpodobně bude zabývat i v pracovním životě. Proto mezi její hlavní témata psaní na našem portálu patří právě ekonomika, konkrétně ta česká. Lucie je však poměrně všestranná, a proto se kromě ekonomiky věnuje vícero tématům. Mezi její oblíbená patří například lidská práva, práva dětí, horská turistika a sport obecně.

Lucie se v současné době věnuje copywritingu na plný úvazek, pracuje pro vícero portálů a my jsme velmi rádi, že je součástí i našeho týmu.

Martin Zaorálek

Martin je 22letý student českého jazyka, který se popři svých studiích rozhodl věnovat také i copywritingu. Náš portál je jeho druhou pracovní zkušeností v této oblasti a musíme říct, že Martin je opravdu přirozený talent. Píše hodně a velmi rád a na jeho článcích je to i cítit.

Martin se také věnuje moha tématům, jeho největší vášní je ale historie. Nejradši píše o historii Česka a Československa ve 20. století, no kromě toho rád píše například i o sportu, nejradši má lední hokej, který si se svými přáteli také i s oblibou zahraje.

Mezi jeho největší záliby kromě historie a psaní patří i běh, Martin se mu věnuje od svého nástupu na univerzitu. V tomto sportu je opravdu dobrý, za sebou má absolvovaných již několik půlmaratonů a jeho cílem je natrénovat na maraton, v čem mu určitě budeme držet palce.

Jeho pracovním cílem je věnovat se po ukončení magisterského studia na univerzitě svému oboru, tedy českému jazyku.